• Anonymous کارت شارژ - 29 فروردین 1396
  بعد از ترابورد باید کارت شارژ کدام اپراتور را تهیه کرد؟

  بعد از انجام ترابرد باید کارت شارژ اپراتور جدید را بخرید در مورد شماره‌های دایمی نیز قبض توسط اپراتور جدید(مقصد) صادر می‌شود و هیچ ارتباط مالی با اپراتور مبدا ندارید.
 • Anonymous مشکلات اپراتورها, مشکلات فنی - 12 بهمن 1395
  با عرض سلام واحترام پيشنهادي براي بهتر شدن طرح ترابرد پذيري بهتر است درخواستهاي ترابردپذيري توسط سايت اپراتور پذيرا براي ادامه مراحل ترابرد و پيگيريهاي متوالي به سايت رگولاتوري ارجاع شود در اينصورت هيچ كدام از اپراتورها نميتوانند مشترك را گمراه كرده و يا ايرادات را بر اپراتور مقابل تحميل كنند و مشترك هم دستش از همه جا كوتاه باشد در حال حاظر بسياري از عدم همكاريها توسط اپراتورها بدليل اين است كه مرجع پيگيري ( سازمان تنظيم مقررات ) بصورت مستقيم در پروژه درگير نميباشد يا اگر هم راهي براي پيگيري (در صورت عدم همكاري اپراتورها) وجود دارد اكثر مردم از ان بي اطلاع هستند .

  سلام بر شما، به نظر می‌رسد علت مشکلات فنی در زیرساخت طرح ترابردپذیری و سامانه شاهکار است و با توجه به نظارت رگولاتوری اپراتورها نیم‌توانند کارشکنی کنند این مصاحبه را ببینید
 • Anonymous سایر مشکلات ترابرد - 12 بهمن 1395
  آیابعدازترابرد امتیازاتی که درقرعه کشی ها با شماره ی قبلی کسب کردیم صفرمیشوند؟؟!!! (مثل شرکت درقرعه کشی های 780 و سامانه های دیگر)

  سلام بلی کلیه طرح‌های تشویقی، بسته‌ها و تخفیف‌های که از سوی اپراتور بوده حذف می‌شوند اما اگر شماره شما در اختیار نهاد یا شرکت دیگری بوده که خدماتش مربوط به اپراتور نیست احتمالا مشکلی نخواهد بود.
 • Anonymous مشکلات فنی - 12 بهمن 1395
  سلام ايا همه پيامكهاي تبليغاتي كه به خط قبلي ميومده در صورت ترابرد به خط جديد انتقال پيدا ميكند چون من ترابرد كردم مثلا ميخوام يه برنامرو فعال كنم بعد شمارو ميزنم كه پيامك فعال سازي ارسال بشه ولي هيچ پيامكي نمياد تا حالا با ٣ برنامه اين اتفاق افتاده ممنون ميشم مشكلو پيگير بشيد از همراه اول ترابرد كردم به ايرانسل

  • متاسفانه امکانی برای حل این مشکل نیست با اپراتور مقصد تماس بگیرید و به سامانه ۱۹۵ شکایت کنید اگر حل نشد به اپراتور اول خود بازگردید، مشکلات فنی طرح ترابردپذیری فراوانند یکی از این مشکلات این‌ست که حتی در صورت ترابرد موفق اختلال در دریافت پیامک‌ها و استفاده از کدهای USSDD ایجاد می‌شود.

 • Anonymous مشکلات اپراتورها - 12 بهمن 1395
  سلام چرا سیمکارت بعد از ترابرد به رایتل کار نمیکنه

  با رایتل در این مورد تماس بگیرید و در صورت ادامه مشکل ابتدا به سامانه ۱۹۵ شکایت کنید و اگر ایراد ادامه پیدا کرد به اپراتور اصلی خود بازگردید.
 • Anonymous مشکلات اپراتورها - 12 بهمن 1395
  سلام. با راه اندازی سیستم ترابرد بین اپراتور های مختلف آمار انتقال به ایرانسل نسبت به دیگر اپراتورها بیشتر بوده است. در این میان همراه در برخورد با مشترکین ای که از همراه اول به دیگر اپراتورها ترابرد می کنن گروکشی کرده و مانع ارسال پیامک های اطلاع رسانی و یا تبلیغاتی با پیش شماره های 1000 ، 2000 ،3000 و… که مربوط به سازمان های مختلف است می شود. بعد از پیگیری های مختلف ایرانسل به من اعلام کرده که همراه اول جلوی این پیامک ها را میگیرد تا باعث نارضایتی مشترک ترابرد شده و در نهایت باعث بازگشت او بشود.

  خیر آمار انتقال به رایتل بیشتر بوده، بنابه اظهار مشترکین ترابردکرده مشکل پیامک‌ها برای هر سه اپراتور وجود دارد و مختص به همراه اول یا ایرانسل نیست، این یک نقص فنی در کل سیستم ترابردپذیری است.
 • Anonymous مشکلات اپراتورها - 12 بهمن 1395
  سلام من خطمو به همراه اول ترابرد کردم و گزینه تحویل درب منزل رو زدم ولی چهار روز گذشته اپراتور قبلیمم قطع شده سیم کارت جدید همراه اولم نیومده باید چیکار کنم؟؟؟

  با اپراتور جدید تماس بگیرید و در صورت نیاز به سامانه ۱۹۵ شکایت کنید
 • Anonymous مشکلات فنی - 12 بهمن 1395
  ايا تمام پيامكها توسط سيستم به اپراتور پذيرا انتقال داده ميشود مثلا يك سري از برنامه ها براي فعال شدن نياز به ارسال پيامك به سيم كارت دارند بعد از ارسال از سرور پيامك به دستمان نميرسد تا بحال چندين بار اين اتفاق افتاده از كجا بايد پيگير باشيم

  متاسفانه امکانی برای حل این مشکل نیست با اپراتور مقصد تماس بگیرید و به سامانه ۱۹۵ شکایت کنید اگر حل نشد به اپراتور اول خود بازگردید، مشکلات فنی طرح ترابردپذیری فراوانند یکی از این مشکلات این‌ست که حتی در صورت ترابرد موفق اختلال در دریافت پیامک‌ها و استفاده از کدهای USSD ایجاد می‌شود.
 • Anonymous بوق ترابرد - 12 بهمن 1395
  سلاممتاسفانه هنگامی که ترابرد از همراه اول به سایر اپراتورها صورت میگیرد پیغامی در ابتدای تماس پخش میشود که بسیار آزار دهنده هست.تازه این در حالی هست که ابتدا دو بار پخش میشد حالا رگولاتوری تذکر داده و الان ۱ بار پخش میشه،واقعا لطف کردن به ما!!یادتون باشه یک طرح ملی رو با این اقدامات خام و نسنجیده خراب نکنید!اگر همراه اول میخواد به مشترکاش جایزه ی خوش حسابی و مکالمه ی رایگان ۱ روزه هدیه بده بهتره این کار رو به صورت افزایش اعتبار برای مشترک انجام بده یعنی مثلا ۱۰۰۰ تومان اعتبار به حساب مشترک اضافه بشه و اگر تماس درون شبکه بود از اون اعتبار کم بشه و اگر نبود عادی حساب بشه.همیشه ساده ترین و البته بدترین راه ها انتخاب میشه متاسفانه…ضمنا در پیامکی که برای ترابرد به مشترک ارسال میشه پخش پیام صوتی تذکر داده نمیشه و من خودم قبل از ترابرد اصلا از این موضوع ناخوشایند اطلاع نداشتم.همراه اول به هر طریقی میخواد مشترکا رو نگه داره و این اصلا درست نیست

  پخش پیام صوتی ترابرد پذیری متوقف شده است برای اطلاعات بیشتر این هشدار را ببینید
 • Anonymous مشکلات فنی - 12 بهمن 1395
  باسلام من سیم کارت ایرانسل ام رو به همراه اول ترابرد کردم از اون وقت به بعد نه پیامک و نه زنگی ازخارج از کشور به من نمی رسه مثل پیامک های تایید تلگرامو …

  متاسفانه امکانی برای حل این مشکل نیست با اپراتور مقصد تماس بگیرید و به سامانه ۱۹۵ شکایت کنید اگر حل نشد به اپراتور اول خود بازگردید، مشکلات فنی طرح ترابردپذیری فراوانند یکی از این مشکلات این‌ست که حتی در صورت ترابرد موفق اختلال در دریافت پیامک‌ها و استفاده از کدهای USSD ایجاد می‌شود.