همزمان با نزدیک شدن به اجرای زمان طرح ترابردپذیری ( MNP ) سایت اطلاع رسانی ترابردپذیری به آدرس www.tarabord.org راه‌اندازی شد.
ترابردپذیری به معنای تغییر اپراتور با حفظ شماره سیم‌کارت است.
سایت ترابرد پذیری اطلاعات کاملی از مفهوم ترابرد، قوانین و مقررات، جزییات اجرا، دانش‌نامه و … را در خود جای داده و مشترکان می‌توانند تازه‌ترین اطلاعات درباره این طرح، زمان و چگونگی اجرای آن را در این سایت مشاهده کنند. همچنین تحلیل‌های کارشناسی از مدل اجرای این طرح ملی برای کمک به انتخاب و تصمیم مناسب مشترکان در سایت قرار گرفته است.
سایت ترابردپذیری همچنین تمامی محتواهای رسانه‌ای درباره این پروژه که در سایت‌ها و رسانه‌های مختلف منتشر شده را نیز در خود جای داده است. مخاطبان در بخش دیوار رسانه‌های این سایت می‌توانند به لحظه به تازه‌ترین مطالب و تحلیل‌ها و پست‌های نوشته شده درباره ترابردپذیری در شبکه‌های اجتماعی یا سایت‌ها دسترسی داشته باشند.
تفکیک مطالب مربوط به هر سه اپراتور همراه اول، ایرانسل و رایتل که در این پروژه حضور دارند نیز از ویژگی‌های این سایت است.
کاربران همچنین می‌توانند پرسش‌های خود را درباره طرح ترابردپذیری از طریق سایت یا شبکه‌های اجتماعی آن مطرح کنند تا کارشناسان سایت به آن پاسخ دهند.
سایت ترابردپذیری یک سایت خبری تحلیلی است و به هیچ سازمان، ارگان و گروهی وابسته نیست و صرفا جهت اطلاع رسانی پروژه ترابردپذیری و دیگر پروژه های ارتباطی و مخابراتی راه‌اندازی شده است. شما هم اگر مطلب یا تحلیلی درباره ترابردپذیری دارید آن را برای ما ارسال کنید.